Budownictwo

brak oceny
Odległość od Ciebie: 135,96 km

Architekt Marcin Jagiełło to fachowiec, który zajmuje się tworzeniem projektów ekonomicznych budynków przygotowanych, tak by późniejsze utrzymanie mieszkania było zminimalizowane.

brak oceny
Odległość od Ciebie: 245,01 km

Firma CEB.COM.PL zajmuje się stratami energetycznymi w budynkach które to przedstawia się w postaci świadectwa charakterystyki energetycznej, audytu energetycznego a dla projektów budowlanych w postaci projektowanej charakterystyki energetycznej.

„Podaj cegłę, podaj cegłę, zbudujemy nowy dom, na miarę naszych marzeń dom”- tak dawno temu śpiewała Izabela Trojanowska. To właśnie fachowcy z branży „Budownictwo” pomogą Ci wybudować wspaniały wymarzony dom lub wyremontować Twoje ulubione, przytulne mieszkanko. Tutaj znajdziesz firmy oraz informacje branżowe. Ponadto możesz dokonać eksperckiej analizy problemów prawa budowlanego, zapoznać się z aktami prawnymi, orzeczeniami i normami budowlanymi. Nasi fachowcy pogłębią Twoją wiedzę praktyczną stosowaną w nowoczesnym budownictwie. Chcesz przebudować, odbudować, zmodernizować obiekt już istniejący? – na tej stronie znajdziesz odpowiednią osobę, która pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły i marzenia.

Artykuły: