O nas

Jak to działa?

Fachland.pl łączy ludzi świadczących usługi z klientami, którzy tych usług potrzebują. Zleceniodawca znajdzie fachowca, a fachowiec trafi na zleceniodawcę w swojej bliższej lub dalszej okolicy.

Dlaczego Fachland.pl?

W każdej dziedzinie są eksperci, ale trudno znaleźć tego najlepszego, który sprosta naszym wymaganiom. Fachland.pl pomaga oraz ułatwia zleceniodawcom w dotarciu do podmiotu najbardziej odpowiadającego kryteriom wyszukiwania, a specjalistom oferuje możliwość przekucia wiedzy na wymierne korzyści.

Czy strona Fachland jest potrzebna, przecież jest Google?

Niestety, mimo wielu zalet wyszukiwarek internetowych nie oferują one wyszukiwania usług w taki sposób jak Fachland. Wpisując w oknie wyszukiwarki przykładową frazę tj. „mycie okien” dowiesz się krok po kroku jak samemu je umyć, ale nie znajdziesz w łatwy sposób osób lub firm, które to dla nas zrobią. W każdej dziedzinie są eksperci, ale trudno znaleźć tego najlepszego, który sprosta naszym wymaganiom. Fachland.pl pomaga i ułatwia zleceniodawcom w bezpośrednim dotarciu do podmiotu najbardziej odpowiadającego kryteriom wyszukiwania, a specjalistom oferuje możliwość przekucia wiedzy na wymierne korzyści. Ponadto w serwisie mamy możliwość dodawania opinii, które moga budować Twoją renomę w Internecie.

W jaki sposób można się ogłosić lub dać ofertę zlecenia na tej stronie?

Wystarczy założyć konto i po zalogowaniu utworzyć nowy profil lub ofertę. Po weryfikacji profilu lub oferty zostanie on(a) od razu opublikowany(a) i będzie widoczny(a) dla wszystkich.

Ile kosztuje utworzenie profilu, oferty lub artykułu?

NIC. Nie pobieramy opłat za utworzenie profilu i ogłoszenie się na stronie. Zależy nam na tym, by jak największa liczba osób mogła korzystać ze strony, w szczególności osoby prywatne, posiadające umiejętności, a które nie mają takiego miejsca w Internecie.

Czy wszystkie opinie są sprawdzane?

Jak najbardziej. Zawsze, gdy na Twoim profilu pojawi się nowa opinia lub komentarz zostaniesz o tym poinformowany na podany adres e-mail. Ponadto, opinie może wystawić tylko osoba, która ma utworzone konto w serwisie. Oczywiście, są one przeglądane również przez nas. Zawsze, gdy opinia nie jest prawdziwa, została wystawiona przez osobę, która nigdy nie była Twoim klientem lub zawiera treści niedozwolone to zostanie przez nas usunięta po wcześniejszym zgłoszeniu naruszenia. Połączenie katalogu profili z funkcjami portalu społecznościowego i systemu opiniowania pozwoli Ci w szybki sposób zyskać renomę w środowisku.

Czy są jakieś ograniczenia?

Aktualnie ograniczenie jest na ilość wykonywanych usług na profilu i wynosi 20, natomiast zdjęć i plików można wgrać maksymalnie 12. Dla ofert maksymalna liczba przypisanych usług wynosi 6.

Cały czas pracujemy nad rozwojem serwisu Fachland i w niedalekiej przyszłości planujemy wdrożyć kolejne funkcjonalności, które ułatwią Ci zarządzanie swoją wiedzą, kontaktami oraz umiejętnościami i przybliżą Cię do osób, które mogą chcieć z nich skorzystać.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Napisz do nas: