Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Krzeptowski

(adwokat)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 383,23 km

Opis:

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mateusza Krzeptowskiego z siedzibą w Zielonej Górze jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się Kancelarią. Kancelaria zorientowana jest na świadczenie pomocy prawnej zarówno podmiotom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym, a także jednostkom samorządu terytorialnego. Kancelaria świadczy usługi w wymiarze ogólnokrajowym, ze szczególnym uwzględnieniem województwa lubuskiego oraz wielkopolskiego.

Zakres świadczonych usług obejmuje w szczególności następujące dziedziny prawa: prawo karne, prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy i prawo administracyjne. Adwokat Mateusz Krzeptowski specjalizuje się między innymi w prawie karnym i prawie transportowym.

W ramach usług Kancelaria oferuje doraźną lub stałą obsługę prawną Państwa firmy, a ponadto doradztwo prawne, redagowanie pism procesowych, treści umów, regulaminów oraz uchwał. Możliwym jest również zlecenie reprezentowania Państwa interesów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz wszelkimi urzędami i organami. 

Biuro spotkań Kancelarii zlokalizowane jest również w Słubicach (woj. lubuskie). 

Podobne profile: