FORGEMEDIA

(FORGEMEDIA)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 13,48 km

Opis:

ANALIZA BIZNESOWA

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu przy realizacji projektów Informatycznych, świadczymy usługi analizy dla założonego modelu biznesowego.

Poprawnie przeprowadzona analiza jest kluczowym etapem dla nowych projektów (szczególnie StartUp'ów) zorientowanych na rynek konsumencki. Analiza pozwoli zbudować strategię, dzięki której zostaną wyeliminowane potencjalne zagrożenia i wyeksponowane innowacyjne wartości.

 

PLANOWANIE ARCHITEKTURY SYSTEMU

Kluczowym składnikiem sukcesu w dostarczeniu sprawnego oprogramowania jest przygotowanie poprawnej architektury systemu.

Zaplanowanie architektury systemu w znaczący sposób zwiększa szanse na dotrzymanie terminu realizacji, ułatwia organizację pracy i przydzielenie zadań dla poszczególnych członków zespołu programistycznego. Definiuje główne założenia dla systemu i określa jego funkcjonalności co poprawia komunikację między właścicielm i wykonawcą projektu.

 

AUDYT OPROGRAMOWANIA

Jako specjaliści z technologii Internetowych świadczymy usługi audytu oprogramowania po zakończonym procesie kodowania, jak również w jego trakcie.

Przeprowadzenie audytu wytwarzanego oprogramowania jest bardzo istotne dla zachowania jego wysokiej jakości, a później w celu obniżenia kosztów testowania. Zewnętrzny audyt daje gwarancję stosowania dobrych praktyk programistycznych i uniezależnia właściciela od wykonawcy.

 

ZARZĄDZNIE PROJEKTEM

Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich IT, dlatego oferujemy wsparcie w zakresie zarządzania projetkami Informatycznymi.

Najczęściej opierajamy się na zwinnych metodykach zarządzania lub PMI. Konsekwetnie realizujemy wyznaczone cele wspierając zespół projektowy i koordynując jego prace zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem.

Podobne profile: