_GAAD_

(facebook_746189762184366)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 16,43 km

Opis:

Jestem grafikiem/programistą, 11 lat doświadczenia zawodowego. Aktualnie zajmuję sie tworzeniem stron WWW w oparciu o Wordpress. Posiadam autorskie rozwiązania oparte na silniku WP, które całkowicie zmieniają podejście do programowania na ten system. Nie używam kupowanych szablonów, mam swój jeden w pełni modyfikowalny. Mówiąc w pełni mam to ma mysli, w pełni, całkowicie, od zera tworze dowolne widoki i funkcjonalnosci.

Przy współpracy z dawnym kumplem (programista backendowy OOPHP5) tworzę również sklepy internetowe na platformach ClickShop, Shopper, Magento.

Jeżeli chodzi o grafikę to zarówno projektuję, jak i przygotowuję do druku na ... cokolwiek. Jeżeli nie jestem czegoś pewny, pytam któregoś z przyjaciół z branży. Lubię widzieć co robię a uczumy się całe życie. Przez lata pracowałem na dużym formacie, aktualnie więcej czasu poświęcam DTP. Na codzień pracuję w 2 firmach z branży. W jednej zajmuję sie konsultowaniem rozwiązań, ustalaniem strategii oraz doradztwem w szeroko pojętym zakresie. W drugiej jestem prograistą/grafikiem DTP.

Nie założyłem tego profilu, żeby sobie dorobić robiąc nudne porojekciki na witrynę spożywczaka.
Interesuje mnie kreacja logotypu, ciekawe i niestandardowe podejście przy kreacji www oraz wszystko do czego niskobudżetowego wykonawcę strach wziąć. 

Czasami konsultuję zlecenia ze swoją dziewczyną (grafik/web/dtp, 10 lat doświadczenia)

albo z matką (grafik/dtp/skład książek, 22 lata doświadczenia)

albo jak trzeba zrobić fotosesje to z bratem (optometrysta/fotograf 7 lat doświadczenia)

 

Czekam na wyzwania. Bartek Sosnowski

 

Podobne profile: