Codeweaver

(KrzysztofBogdan)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 9,57 km

Opis:

O nas

Doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów IT pozwala nam z powodzeniem mierzyć się z oczekiwaniami naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Od początku staramy się zrozumieć potrzeby, które stoją za danym pomysłem. Klient jest aktywnym uczestnikiem naszych działań - to jemu dedykujemy swoją pracę, skupiając się na pożądanym efekcie.

Cały proces tworzenia oprogramowania znamy od podszewki - dzięki temu możemy zaoferować rozwiązania szyte na miarę.

 

Co nas wyróżnia?

Zespół

Krzysiek / Backend developer

Wśród zagadek czuje się jak ryba w wodzie. Wnikliwy analityk, maniak czystego kodu. Od 5 lat zawodowo programuje w Javie. Entuzjasta Kotlina, uczy się Haskella. Z pasją tworzy skalowalne serwisy obsługujące miliony użytkowników. W wolnych chwilach opowiada o pakietach radialnych i tworzy gry na telefony.

 

Przemek / Full stack developer

Solidny filar naszego zespołu. Weteran telco. Szybko i sprawnie wpada na proste rozwiązania pozornie skomplikowanych problemów. Doświadczony w TDD, potrafi refaktorować przez trzy dni zasilany pizzą i manią optymalizacji. Doskonale odnajduje się w strategicznych projektach, z dużą presją czasu.

 

Kamil / Full stack developer

Wymagający, wytrawny i nieustępliwy developer Javy i Javascriptu. Od 6 lat sukcesywnie poszerza swoje kompetencje programisty Java. Szybko się uczy. Uważa, że właściwe odpowiedzi są wynikiem trafnych pytań - dlatego zadaje je tak często. Doświadczony, zorientowany zadaniowo lider zespołu. Skryty fan Springa i Hibernatea.

Od 6 lat nieustannie poszerza swoje kompetencje programisty Java. Szybko się uczy, zadaje trafne pytania. To dzięki niemu czujemy się bezpiecznie omijąc wszelkie pułapki.

 

Tomek / Full stack developer

Obudzony w środku nocy recytuje wzorce integracyjne po kantońsku, z nienagannym akcentem. Nieustannie zaraża nas swoim uwielbieniem do Javascriptu i NodeJS. W swoim dorobku ma ponad 6 lat doświadczenia z Javą i okolicznym folklorem JVM. Popełnił co najmniej jeden plugin do Gulpa. Chętnie wytłumaczy Ci ideę iteratee-enumaratee.

 

Piotrek / Full stack developer

Pełny optymizmu, motywuje innych do działania. Ciągle rozwija swoje umiejętności. Zauroczony przez Scale, żąglujący z zamkniętymi oczami scopeami Angulara. Nastawiony na cele, potrafi osiągnąć sukces pod presją czasu. Uwielbia rozkładać problemy na czynniki pierwsze - dzięki wnikliwej analizie o wiele łatwiej podejmuje trafne decyzje.

Zawsze wnikliwie analizuje problem i podejmuje trafne decycje.

 

Jarek / Frontend developer

Czarodziej frontentu. SCSS, HTML5 i Photoshop to jego codzienność. To głównie za jego sprawką nasze projekty są po prostu piękne. Ma za sobą 5 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu funkcjonalnych, przejrzystych layoutów, których nie powstydzi się najbardziej wymagający inwestor. W wolnych chwilach poznaje AngularJS i Gulpa.

 

Pasja

To paliwo, które napędza nas do działania. Wierzymy, że ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu naszych Klientów - nieustannie poszerzamy swoje kompetencje w zakresie Java, Scala, Node.js czy NoSQL.

 

Kreatywność

Lubimy wyzwania - pozwalają nam się doskonalić. Powierzone nam projekty analizujemy dokładnie pod kątem ich specyfiki i dobieramy najlepsze rozwiązania. Doskonale wiemy o tym, że każde przedsięwzięcie możemy zrealizować na kilka sposobów - wybierzemy ten, który optymalnie zaadresuje Twoje ryzyka. Nie boimy się sięgać po to, co innym wydaje się niemożliwe.

 

Jakość

Jesteśmy świadomi tego, jak kosztowne jest utrzymanie słabo zaprojektowanego oprogramowania. Czas to pieniądz. Szanujemy i jedno i drugie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Dbamy o to, by nasi Klienci przez pryzmat produktów i usług, jakie oferują, byli postrzegani jako profesjonaliści.

 

USŁUGI

Projektowanie / Programowanie / Wsparcie

 

Tworzymy kompleksowe, sprawdzone i niezawodne rozwiązania IT, dopasowane do potrzeb naszych Klientów. 

Realizujemy zarówno proste projekty dla małych i średnich przedsiębiorstw, 

jak i zaawansowane technologicznie koncepcje dla dużych korporacji.

Wierzymy, że płynna i otwarta komunikacja jest ważnym elementem wspólnego sukcesu. Na bieżąco informujemy Klientów o tym, na jakim etapie jest realizowany przez nas projekt. Raportujemy zarówno o szansach na ulepszenie finalnej wersji, jak i o problemach, które wymagają omówienia. Z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania - na każdym etapie współpracy. Stały kontakt na linii Zespół-Klient oraz nowoczesne metody zarządzania projektami pozwalają nam na terminową realizację powierzonych nam zadań i gwarancję zadowolenia z efektów. Dzięki temu, że pracujemy w krótkich cyklach, nasi zleceniodawcy mają bieżący wgląd w postępy, jak i efekty prowadzonych działań.

Podobne profile: