XTER.pl

(lukasz-zapala)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 252,42 km
Dane kontaktowe:
email:
tel.: 108242175
www.xter.pl
wystawiam fakturę VAT
Adres:
40-175 Katowice
Hoppego 1A/3
Godziny kontaktowe:
Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 9:00 - 17:00
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 9:00 - 17:00
Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 17:00

Opis:

Dzięki posiadaniu własnej strony internetowej podnosisz wiarygodność swojej firmy, umożliwiasz szybką i tanią komunikację z klientami. W ten sposób zmniejszysz koszt reklamy. W wyniku bezpośredniej sprzedaży swoich produktów Twój klient będzie zadowolony, a prowadzenie własnej strony to zwracająca się inwestycja przez wiele lat. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami z całej Polski. Z pasją i profesjonalizmem podchodzimy indywidualnie do każdego, dlatego w krótkim czasie zaufało nam aż tylu klientów.

Proponujemy szeroki wachlarz usług związanych z tworzeniem stron internetowych. Projekty realizujemy w najkrótszym możliwym czasie z naciskiem na jakość, dzięki czemu efekty są bardzo zadowalające po nawiązaniu kontaktu z klientem. Ze względu na niskie koszty dotychczasowi klienci przekonali się, że poziom świadczonych usług jest bardzo wysoki. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie od stopnia skomplikowania i nakładu pracy. W każdym etapie pracy nad stroną, klient ma możliwość podglądu postępów pracy.

Zaprojektuj własny biznes w Internecie i pozyskaj nowych klientów z sieci. Stworzymy specjalnie dla Ciebie firmową stronę internetową, złożoną z kilku podstron, na których w przejrzysty sposób przedstawisz się swoim partnerom, kontrahentom i klientom.

Podobne profile: