Turystyka

B3Team

b3team

brak oceny
Odległość od Ciebie: 234,28 km

B3team to firma, która powstała z myślą o osobach, które chcą spędzać aktywnie swój czas. Jeśli masz grupę znajomych, lubiących sport a także odrobinę fantazji to z przyjemnością zorganizujemy dla was zabawę polegającą na strzelaniu do siebie.

Hotel Sokół

hotelsokol

brak oceny
Odległość od Ciebie: 243,92 km

Podkarpacie to turystyczne serce Europy, w którym można zobaczyć niezliczoną ilość cudownych zakątków. Turyści przyjeżdżając do Łańcuta mogą być pewni iż spacery po szlakach turystycznych sprawią olbrzymią dawkę satysfakcji.

Hotel Skalny

hotelskalny

brak oceny
Odległość od Ciebie: 306,38 km

Hotel Szczyrk „Skalny” położony w malowniczym paśmie Beskidu Śląskiego, otoczony lasami w sąsiedztwie Wisły oraz Salmopolu to świetne miejsce na familijny wypoczynek, romantyczny wypad bądź zorganizowanie spotkania biznesowego.

Słowo „turystyka” pochodzi od francuskiego pojęcia „tour”, które oznacza wycieczkę, „tourist” to uczestnik podróży. Pierwsze podróże o charakterze turystycznym pojawiły się już w Starożytnym Egipcie. Dzięki turystyce człowiek regeneruje siły fizyczne i psychiczne, poznaje świat oraz kształtuje swoją osobowość. Na naszym portalu znajdziecie osoby i firmy, które świadczą usługi turystyczne i związane z nimi usługi noclegowe, gastronomiczne oraz transportowe. W dzisiejszym świecie podróże przestały być dobrem luksusowym. Rośnie popyt na wyjazdy zawierające elementy kultury, edukacji, historii. Przygoda, fantazja, przyjemność spędzenia wolnego czasu w miłym towarzystwie to podstawowe czynniki udanego urlopu. Zapraszamy na naszą stronę i życzymy udanych wakacji.

Artykuły: