Taxi Opolanie

(taxiopolanie)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 274,11 km
Dane kontaktowe:
email:
tel.: 004 004 008
tel.: 126 969 406
taxiopolanie.pl
wystawiam fakturę VAT
Adres:
45-040 Opole
Plac Kopernika 1/69
Godziny kontaktowe:
Cały czas

Opis:

Nasza korporacja już od 1993 roku zajmuje się przewozem osób na terenie Opola (Taxi Opole) i całej Opolszczyzny. Do dyspozycji Klientów mamy 60 wysokiej klasy taksówek, są to pojazdy Combi, Vany, Mercedesy. Kierowcami naszych taksówek są osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz dużą kulturą osobistą.

 

Radio Taxi Opolanie świadczy usługi przez całą dobę. Mogą Państwo nam zlecić przewóz dzieci lub osób dorosłych oraz wszelkie inne nietypowe zamówienia. Na terenie Opola podejmujemy się również przewozu naszymi taksówkami przedmiotów o podwyższonych gabarytach. Przywiązujemy najwyższą wagę do jakości świadczonych usług. Na wszystkich naszych taksówkach znajduje się logo firmy oraz numer telefonu do naszej centrali.

 

Pomagamy w doręczaniu przesyłek, uruchomieniu silnika, przy wymianie koła czy odholowaniu pojazdu. Każdego Klienta odstawimy w wyznaczone miejsce, na Państwa prośbę wykonamy też zakupy z dowozem naszą taksówką w obrębie Opola i okolic.

 

Na naszych samochodach taxi mogą Państwo zamieścić treści reklamowe, które trafią do szerokiego grona odbiorców. W zależnie od potrzeb ? możemy również podjąć się usług dodatkowych, wykraczających poza naszą standardową ofertę.

Podobne profile: