Bma Design Studio

(bmadesign)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 281,63 km

Opis:

Kim jesteśmy?

BMA DESIGN STUDIO to agencja reklamowa, która powstała 2010 r. Nasz zespół to grupa młodych, ambitnych ludzi, dla których grafika i kreowanie wizerunku to przede wszystkim pasja. Nasza wiedza oraz doświadczenie, jakie zdobyliśmy do tej pory pozwalają nam na oferowanie usług na wysokim poziomie.

O jakości naszej pracy może świadczyć szerokie grono zadowolonych klientów oraz fakt iż współpracujemy z różnymi agencjami reklamowymi, które korzystają z naszych usług nie tylko w Polsce, ale też Anglii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Szwecji, Słowacji, a nawet w Stanach Zjednoczonych.

 

OFERTA

Strony Internetowe

Czy wiesz, że ponad 2,5 mld ludzi na całym globie (czyli 35% całej populacji) korzysta regularnie z Internetu, a 89% klientów przed dokonaniem zakupu od konkretnego sprzedawcy szuka w Internecie jego strony?

Sprzedajesz produkty bądź świadczysz usługi, a nie posiadasz jeszcze strony internetowej? To tak jakbyś nie istniał w ogóle! Zgłoś się do nas, a stworzymy, dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, którą będziesz mógł sam zarządzać. Dzięki niej dotrzesz do większego grona klientów, a to ułatwi Ci sprzedaż oferowanych przez Ciebie produktów lub usług.

Indywidualny layout czy gotowy szablon?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a co za tym idzie nie korzystamy z żadnych gotowych szablonów. Pod każdego klienta zostaje przygotowany specjalny niepowtarzalny projekt graficzny zgodny z wytycznymi i wskazówkami klienta. Jeśli natomiast klient nie ma wizji ani pomysłu na swoją stronę zawsze może zdać się na nasze doświadczenie i wyobraźnię.

Projekty Graficzne

Czy wiesz, że podstawą każdego dobrze prosperującego biznesu jest odpowiednia promocja?

Od lat pracujemy nad kreowaniem wizerunku firm z najróżniejszych branż na całym świecie: od stworzenia logo firmy poprzez różnego rodzaju projekty ulotek, wizytówek, plakatów czy też banerów reklamowych. Staramy się, aby nasze projekty były ciekawe, nowoczesne, spełniały swoją rolę, a jednocześnie wzbudzały zachwyt Twoich klientów oraz zazdrość u Twojej konkurencji. W swoim dorobku możemy pochwalić się projektami graficznymi wykonanymi zarówno dla gwiazd muzycznych czy też gwiazd polskiej sceny kabaretowej takich jak: Lady Pank, Perfect, T Love, Red Lips, Sztywny Pal Azji, Feel, Kamil Bednarek, Marcin Daniec, Cezary Pazura, Jerzy Kryszak, Łowcy.B, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Paranienormalni oraz wielu innych.

Poligrafia, wydruki wielkoformatowe

Czy wiesz, że pomimo popularności mediów cyfrowych klasyczna papierowa ulotka pozostaje nadal atrakcyjną i przynoszącą efekt formą reklamy?

Według statystyk ponad 50% gospodarstw domowych przechowuje u siebie różne ulotki, aby skorzystać z zawartych tam treści w dogodnym dla siebie momencie. Największą popularnością cieszą się ulotki zawierające rabaty i upusty cenowe. Statystycznie 78% osób które otrzymało ulotkę przegląda ją pobieżnie, a 23% zaznajamia się dokładnie z jej treścią, co w stosunku do reklamy telewizyjnej lub prasowej daje całkiem przyzwoite efekty przy dużo mniejszym nakładzie finansowym.

Dzięki współpracy z drukarniami offsetowymi i wielkoformatowymi możemy wydrukować dla Państwa ulotki reklamowe, wizytówki, plakaty, banery reklamowe, folie owv w bardzo dobrej jakości i w konkurencyjnych cenach.

Obsługa kont eBay / Allegro

Czy wiesz, że 78% kupujących korzysta z Internetu, aby robić zakupy? Aż 55% z nich dokonuje zakupów online przynajmniej raz w miesiącu.
Sprzedaż internetowa w Europie ciągle się rozwija. Najbardziej atrakcyjne z tego punktu widzenia są rynki zbytu w Niemczech i Anglii.
Obroty ze sprzedaży online w samych tylko Niemczech to ponad 36 mld funtów brytyjskich, podczas gdy w Anglii jest to blisko 45 mld funtów rocznie.?

Badacze zauważają zwiększone zainteresowanie klientów zakupami w Sieci. Skąd się wziął ten trend? Istnieje wiele powodów, z których najważniejsze prezentujemy poniżej.

Kupując online klient
– oszczędza czas: nie jest ograniczony godzinami otwarcia sklepu, może dokonywać zakupów o dowolnej porze dnia i nocy;
– ma większy wybór produktów;
– może porównywać ceny poszczególnych modeli u różnych sprzedawców i kupić przedmiot niejednokrotnie za niższą cenę niż w sklepie tradycyjnym;
– jest w stanie płacić przy użyciu różnych środków płatności, a więc nie tylko gotówką czy kartą, jak to ma zazwyczaj miejsce w sklepie stacjonarnym;
– może dokonywać zakupów dyskretnie i np. w ten sposób uniknąć ciekawskich spojrzeń w sklepie lub zrobić komuś niespodziankę prezentem;
– może skontaktować się ze sprzedającym, aby ten mu doradził w wyborze towaru np. poprzez czat online;
– często ma możliwość skorzystać z darmowych lub promocyjnych kosztów przesyłki;
– może bez większego problemu towar wymienić lub zwrócić.

Dlaczego, więc nie wykorzystać tego potencjacłu i nie rozpocząć sprzedaży na międzynarodowych portalach sprzedażowych, do których należy m.in. eBay (ponad 155 milionów aktywnych użytkowników)?

Nasza firma oferuje profesjonalną obsługę Państwa konta aukcyjnego eBay/Allegro. Przeprowadzimy dla Państwa proces zakładania i konfiguracji konta, a w tym:

1. zapoznanie z firmą, jej produktami oraz konkurencją na rynku
2. opracowanie strategii sprzedażowej
3. aktywne prowadzenie sprzedaży, a w tym:
a) przygotowywanie/tłumaczenie treści
b) obróbka dostarczonych zdjęć
c) wystawianie kompletnych aukcji
d) monitorowanie sprzedaży
e) przygotowywanie listy sprzedanych produktów
f) kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
g) rozwiązywanie ewentualnych sporów oraz problemów po sprzedażowych
h) wystawianie komentarzy
i) promowanie sprzedawanych produktów
4. raporty z postępów w pracy i sprzedaży
5. obsługa techniczna

 

Interesuje Cię współpraca? Pisz śmiało!
Zapewnimy Ci:
– Szybki czas realizacji projektu (do 24h od momentu zamówienia)
– Konkurencyjne ceny
– Szybki i łatwy kontakt
– Fakturę za wykonane zlecenie

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, firmy jak również agencje reklamowe.

Podobne profile: