Webdeveloper poszukiwany (0)

18/10/2021

 

ZNAJDŹ NOWYCH KLIENTÓW!

 

Jesteś WebDeveloperem? Specjalizujesz się we frontendzie, a może backendzie? HTML, CSS, JS i PHP masz w jednym palcu? 

Świetnie się składa! Załóż darmowe konto w serwisie Fachland i zdobądź nowe zlecenia związane z pracą, która Cię pasjonuje.

Czekamy na ludzi z Twoją wiedzą i umiejętnościami!

 

SZUKASZ NOWYCH KLIENTÓW?

Załóż darmowe konto na Fachland.pl i uzupełnij swój profil

Opisz szczegółowo swoje umiejętności i doświadczenie

Zdobądź oferty związane z pracą, która Cię pasjonuje

Wykonaj rzetelnie swoje zlecenie i zdobądź stałego klienta!

 

 

WEBDEVELOPER POSZUKIWANY

Jeśli pasjonuje Cię tworzenie stron i dedykowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii, a frameworki i systemy CMS masz w jednym palcu to nasz serwis jest właśnie dla Ciebie!

 

CSS, BOOTSTRAP, LESS

Tworzenie stron przyjaznych dla oka, a zarazem lekkich dla serwera jest dużą zaletą. Jeśli potrafisz w swych projektach zastosować Bootsrapa lub LESS to wiedz, że klienci na Ciebie czekają!

 

HTML, JAVASCRIPT, PHP

Tworzysz przejrzysty kod? HTML jest dla Ciebie śmiesznie prosty, JavaScriptem uświetniasz swe projekty, a funkcjonalność opierasz o PHP i łączysz z bazą MySQL lub PostgreSQL? Tak trzymaj, jesteś cennym kąskiem na rynku pracy!

 

RESPONSIVE WEB DESIGN

Klienci oczekują, iż Twoje strony będą dostosowywały się do rozmiaru urządzenia, na którym będzie przeglądana. Jeśli to dla Ciebie nie problem, nie czekaj! Dołącz do nas!

 

KONFIGURACJA SERWERA

Poradzisz sobie z podstawową konfiguracją serwera oraz podpięciem domen do serwisów? Świetnie się składa. Szukamy wszechstronnych osób, których nie zniechęci żadne wyzwanie!

 


PRZEJRZYSTE STRONY I ICH KOD

Dbasz o każdy szczegół na Twoich stronach? Ich kod jest przejrzysty i łatwo go zmodyfikować? Doceniamy osoby, dla których ważne jest, by schludnie wyglądał każdy, nawet najmniejszy element!

 


SYMFONY, ZEND, WORDPRESS, JOOMLA, DRUPAL, ANGULAR, VUE

Znasz frameworki i nie masz problemu z dostosowywaniem ich pod wymogi klienta?

 

POZYSKAJ ZLECENIA I PARTNERÓW!

 

Dzięki naszemu portalowi znajdziesz nowe zlecenia, które pozwolą na pasjonującą Cię pracę oraz wzrost zarobków. Zdobądź nowych partnerów i zapomnij, co znaczy brak ofert.

Portal Fachland był, jest i będzie w 100% darmowy, dlatego nic nie tracisz, zaś wiele zyskujesz. Przekonaj się sam już dziś! 

 

Utwórz konto

Branża: PHP programowanie (przejdź do wyszukiwania profili)
Użytkownik: fachland-programista
Ostatnia modyfikacja: 05/11/2021 18:58:16

Podobne profile: