Medycyna i zdrowie

brak oceny
Odległość od Ciebie: 182,71 km

Przebarwienia nazębne są przyczyną spożywanych przez nas produktów. Jest to stan bardzo naturalny i powszechny, a niektóre wyroby przyspieszają ten proces. Mimo wzorowej higieny jamy ustanej jesteśmy narażeni na przebarwienia. Laserowe wybielanie zębów.

brak oceny
Odległość od Ciebie: 240,06 km

Przedszkole Kraina Szczęścia to przede wszystkim doskonałe miejsce w którym Twoje dziecko może spędzać czas na zabawie jak i na edukacji. Rejestracja w naszym przedszkolu trwa cały rok a o kolejności przyjęć decyduje kolejność zgłoszeń.

brak oceny
Odległość od Ciebie: 288,90 km

„Pomarańczowe Ja” kreuje się z zespołu sprofilowanych psychologów, psychoterapeutów i trenerów prowadzących instruktaże psychologiczne i kursy kompetencji psychologicznych na terenie miasta Poznań.

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz” - tak o zdrowiu pisał Jan Kochanowski. Słowa fraszki są aktualne do dzisiaj. Ludzie są zabiegani, nie myślą o sobie i są zaskoczeni, gdy zaczynają chorować. Nasz portal Fachland.pl pomoże Ci znaleźć lekarza specjalistę, wskaże laboratoria medyczne, w których wykonasz odpowiednie badania. Dzięki tej stronie dowiesz się gdzie znajdują się banki krwi, organów. Jeżeli jesteś zwolennikiem medycyny naturalnej i niekonwencjonalnej to tutaj znajdziesz adresy i numery telefonów osób, którzy mogą Ci pomóc. Wykaz sanatoriów, uzdrowisk i szpitali ułatwi Ci podjąć decyzję, gdzie możesz się leczyć i poprawić stan swojego zdrowia.