Salon Libelula Kraków

(libegab)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 245,99 km
Dane kontaktowe:
email:
tel.: 211246696
libelula.com.pl
Adres:
30-201 Kraków
Emaus 3
Godziny kontaktowe:
Wtorek: 12:00 - 19:00
Środa: 12:00 - 19:00
Czwartek: 12:00 - 19:00
Piątek: 12:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 16:00

Opis:

 

Styl, wygoda - też je cenisz? Zapraszamy zatem do salonu kosmetycznego Libelula w Krakowie, gdzie kompleksowo zajmiemy się stanem Twojej skóry oraz sił witalnych. Libelula to zespół doświadczonych osób związanych z kosmetyką, wizażem i masażem. Zaufaj nam - wybierz naszą ofertę, której skrót poznacz tutaj:

 

Salon Libelula

 

W naszym salonie poczujesz się jak u siebie w domu. Przytulne i kameralne wnętrza zabytkowej kamienicy w Krakowie sprawiają, że przeprowadzane zabiegi są jeszcze skuteczniejsze.

 

Oferujemy:

Kompleksową pielęgnację skóry twarzy, dłoni oraz usługi wizażu i masaże. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i do naszych zabiegów wykorzystujemy kosmetyki renomowanej firmy Danne Montague King, dzięki czemu przeprowadzane zabiegi są jeszcze skuteczniejsze, a skóra lepiej odżywiona.

 

Potrzebujesz, aby ktoś zajął się pielęgnacją Twoich stóp lub dłoni? Oferujemy bogate usługi związane z manicure i pedicure. W naszej ofercie nie zabrakło również oferty specjalnie dla Panów - po szczegóły zapraszamy na stronę internetową. Na stronie mogą Państwo również zapoznać się z atrakcyjnymi pakietami zabiegowymi!

 

Nie czekaj - zdecyduj się na sprawdzoną firmę i jej ofertę. Libelula – jesteśmy dla Ciebie!

Podobne profile: