Looksus Makijaż Permanentny i Kosmetyka

(Looksus)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 274,03 km

Opis:

Jestem kosmetologiem z dziewięcioletnim doświadczeniem.

Kiedy na początku swojej przygody z kosmetyką zetknęłam się z metodą makijażu trwałego postanowiłam doskonalić się w tej dziedzinie. Od prawie ośmiu lat intensywnie zajmuję się makijażem permanentnym zdobywając doświadczenie w Poznaniu, a później w Opolu. Dziedzina ta stała się moją wielką pasją.

Gabinet Makijażu Permanentnego i Kosmetyki to miejsce w którym stworzyłam dla Państwa kompleksową usługę artystycznego makijażu permanentnego, a moja oferta pozwala jak najlepiej wykorzystać jego możliwości. Gwarantuję najwyższą jakość pigmentów i urządzeń, bardzo wysoką precyzję wykonania i nowe techniki pigmentacji.

W ofercie gabinetu również terapie laserowe, usuwanie naczynek z twarzy i ciała najnowszym laserem VariLite, skuteczna depilacja laserowa laserem Light Sheer, opalanie natryskowe Sun Fx.

Zabiegi kosmetyczne wykonuję na bazie kosmetyków organicznych (pozbawionych parabenów, środków zapachowych, barwników, produktów ropopochodnych typu parafinum liquidum, petrolatum), oraz kosmeceutyków i peelingów medycznych. W doborze pielęgnacji przywiązuję dużą uwagę do preparatów używanych na co dzień. Współpracuję z salonami kosmetycznymi w Opolu i okolicach w zakresie makijażu permanentnego, świadcząc usługi na wysokim poziomie.

Serdecznie zapraszam Antonina Ejzerman

 

Podobne profile: