Kasy fiskalne PHU Abart

(abart)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 11,76 km
Dane kontaktowe:
email:
tel.: 896-930-706
sklep.phuabart.pl
wystawiam fakturę VAT
Adres:
00-020 Warszawa
Chmielna 2/31
Godziny kontaktowe:
Cały czas

Opis:

Oferta PHU Abart to m.in. kasy fiskalne Warszawa dedykowane dla niewielkich punktów handlowych jak również bardziej zaawansowane technologicznie narzędzia - tzw. systemowe kasy fiskalne, dedykowane dla większych agencji handlowych, supermarketów o wielkiej bazie rynkowej oraz podniesieniu ruchu.

Na liście naszych urządzeń znajdują się tylko wyjątkowo bezawaryjne i polecane przez nasz serwis kasy fiskalne czołowych producentów – Elzab lub Posnet.

Poza liczną możliwością urządzeń fiskalnych oferujemy też opiekę serwisową kas oraz drukarek fiskalnych. Dysponujemy zespołem ekspertów o długim doświadczeniu, jacy w każdej chwili zapewniają poradą w obszarze naprawy, przeglądów okresowych oraz szkolenia z eksploatacji urządzeń.

Dobrze zdajemy sobie sprawę z tegoż jak istotne jest zadowolenie naszych kontrahentów, dlatego świadczone przez nas urządzenia powstają od doskonałych producentów i mają Poświadczenia Homologacji wydane przez Ministerstwo Finansów.
PHU Abart to spółka istniejąca na rynku od wielu lat i dzięki swemu doświadczeniu wyrobiliśmy sobie na rynku ustabilizowaną pozycję.

Podobne profile: