KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARTA DŁUŻNIEWSKA

(radcaprawnymartadluzniewska)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 3,39 km

Opis:

Kancelaria świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego, spółek handlowych (kompleksowa obsługa spraw korporacyjnych), gospodarczego, karnego oraz prawa pracy (mobbing).

Radca Prawny Marta Dłużniewska - absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa Konkurencji w Polskiej Akademii Nauk. Absolwentka studiów LLM - International Commercial Law w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Uczestniczka Prawniczego Seminarium Doktorskiego Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Doświadczenie procesowe zdobywała w renomowanej warszawskiej kancelarii pełniąc rolę pełnomocnika największych banków komercyjnych w Polsce. Następnie przez kilka lat pełniła role prawnika wewnętrznego (in-house) w spółkach z branży motoryzacyjnej, gdzie między innymi okresie 2018-2019 pełniła w zastępstwie obowiązki Dyrektora Działu Prawnego spółek z grupy kapitałowej British Automotive Holding S.A. (Jaguar Land Rover, Aston Martin).
Obecnie na co dzień jest Radcą Prawnym w jednej z wiodących na rynku globalnym firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka).
Autorka i prowadząca kilkunastu edycji szkoleń z zakresu tematyki mobbingu, molestowania seksualnego i dyskryminacji i w tej tematyce doradza także w ramach prywatnej praktyki.
Ponadto aktywnie prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego w tym w szczególności dotyczące ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
Prywatnie licencjonowany samodzielny skoczek spadochronowy.
Biegle posługuje się językiem angielskim. 

Podobne profile: