Hauerpower tworzenie stron Kraków

(hauerpower)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 246,99 km

Opis:

Strony internetowe w Krakowie projektujemy indywidualnie w oparciu o kilka ważnych etapów dzięki którym tworzymy skuteczne i dobrze konwertujące strony.

 

Dedykowane rozwiązania - strony www dopasowane do docelowej grupy odbiorców.

Hauerpower studio Kraków to jakość i budowa strony w oparciu o konkretne analityczne dane.

 

Agencja Hauerpower to sprawdzone rozwiązania, idealne opinie i referencje Klientów od 2010 roku. W tym czasie realizowaliśmy zlecenia stron internetowych dla małych i dużych klientów od prostych stron wizytówek po rozbudowane sklepy i portale z wewnętrznym systemem komunikacji oraz zarządzaniem i grupami użytkowników.

 

Strony internetowe to główna domena studio hauerpower Kraków. Każda z przygotowanych realizacji to wysoka jakość oraz dbałość o każdy detal. Hauerpower Kraków wiemy jak tworzyć strony by całość procesu była sprawna i efektowna dla Państwa firmy. Studio dokłada wszelkich starań aby strony tworzone dla naszych Klientów miały spójny wizerunek z stylistyką firmy i oddawała jej charakter. Użytkownicy odwiedzając stronę internetową będą w stanie łatwo się na niej poruszać i skojarzyć ją z prowadzonymi usługami. Projektujemu nowoczesne strony, każda realizacja to to etapy :

• tworzenie briefu i opracowanie wstępne architektury informacji– testowanie rozwiązań na grupie by określić cel wizyty,

• przygotowanie strony głównej na podstawie zebranych informacji,

• programowanie, wykonanie instrukcji wizualnych na potrzeby późniejszej edycji strony, czas na odpowiedzi na Państwa pytania, po całkowitej akceptacji – uruchomienie serwisu.

Przykładamy dużą uwagę do wykonanych stron wiemy jak ważną moc mają obrazy oraz jak ważne dobrze wypaść dlatego w głównej mierze chcemy by nasze strony były dopracowane i uwagę koncentrujemy, podchodzimy poważnie, podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie do aranżacji i odpowiedniego projektowania strony głównej i jej wyglądu oraz funkcji by zachęcić użytkownika do poznania strony. Wiemy jak ważne są pierwsze kilka sekund, decyduje głównie profesjonalne wykonanie, zrozumienie treści i czytelność strony. Użytkownik, który nie znajduje tego czego szuka wychodzi ze strony, jeżeli nie znajdzie na niej potrzebnych informacji lub nie wie jak poruszać się po stronie. Strona główna to pierwsze wrażenie, jeżeli uda się że zdobędziemy jego zainteresowanie zdobyliśmy użytkownika oraz możemy mieć pewność że na skutek dobrze przygotowanej strony zapozna się resztą serwisu, zapamięta profesjonalizm który zobaczył, być może poleci ją swoim znajomym. Aby zrealizować cel, zapytanie lub skontaktowanie się z firmą niezbędne są:

1. dobrze przygotowana strona główna – nieprzeładowana w formie,

2. strona skalowalna dla ekranów urządzeń mobilnych

3. treść przystępnie zaprojektowana na stronie np. w formie krótkich bloków tekstowych,

4. funkcjonalność dobranych mechanizmów oraz szybki czas ładowania strony.

Tworząc stronę warto zwrócić również uwagę na późniejsze pozycjonowanie strony, nikt bowiem nie tworzy strony aby była ona rzadko wyszukiwana. Pozycjonowanie to proces, który trwa który osiąga się miesiącami. Podczas tego procesu dobrze by tworzony serwis był zgodny z wytycznymi google oraz była zoptymalizowana dla google. W Hauerpower otrzymujecie Państwo taką usłgę kompleksowo wraz z projektowaniem ,konfiguracją domeny i serweru. Audyt i optymalizacja SEO tworoznej strony to jakby kolejna część pracy nad nią. Kwestie optymalizacyjne rozwiązujemy przy końcu realizacji – na etapie kodowania strony, wtedy też wg. słów kluczowych optymalizujemy kod, obrazki, treści żeby tworzony serwis był przygotowany wg SEO i google mogło lepiej zrozumieć stronę i zdobyć do niej zaufanie. Realizując SEO pozycjonowanie strony jest lepiej widoczne. Poprzez poprawę jakości stron w wynikach wyszukiwania wyżej na liście są te które spełniają nowe wytyczne google. Dlatego należy przygotować

1. stronę wyczerpującą temat – pisaną dla użytkownika,

2. stronę ponad kilka podstron– typową wizytówkę ,

3. posiadającą odpowiednią strukturę nagłówków h1-h5 oraz dodatkowe style dla treści, ścieżki powrotu, rozbudowaną stopkę oraz przygotowane wewnętrzne linkowanie,

Projektujemy strony internetowe od 2009 roku w studio w Krakowie, zawsze chętni to rozmowy. Jesteśmy po to by pomóc w wprowadzeniu firmy do internetu kompleksowo i profesjonalnie. Każde zlecenie to kontakt i zaufanie Klienta.

 

Typy stron internetowych wdrażanych w Hauerpower studio Kraków:

1) strony internetowe wizytówki

2) strony internetowe ofertowe i usługowe

3) strony typu landingpage

4) strony typu portale internetowe

5) rozbudowane sklepy internetowe

Podobne profile: