FAMEDIA

(fiwus)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 167,87 km

Opis:

Gdybyśmy mieli określić początki firmy F&A MEDIA na rynku lokalnym, to z pewnością należałoby wskazać rok 2010 jako ten, w którym rozpoczęła się historia z mediami. Dokładnie 28 kwietnia dokonano wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Od początku głównym elementem działalności był Portal Internetowy e-kolo.pl, który obecnie jest największym i najszerzej trafiającym medium w powiecie kolskim.

 

  Nie tylko tworzenie mediów było naszą domeną. Wiele lat wcześniej, zanim dokonaliśmy rejestracji działalności - tworzyliśmy nowoczesne i wyprzedzające rynek lokalny strony internetowe. Najczęściej jako podwykonawcy dla innych firm zajmujących się usługami reklamowymi i informatycznymi. Naszą wiedzę i nowoczesne spojrzenie na e-marketing doceniło wiele firm w regionie i kraju.

 

  Od 2013 roku naszym klientom oferujemy również nową usługę - Mobilną drukarnię, która zapełniła wymagania rynku na szybką, tanią drukarnię na telefon. Dzięki wiedzy o kreowaniu wizerunku firmy oraz organizowania kampanii marketingowych - możemy zagwarantować klientom najwyższą jakość świadczonych usług za rozsądną cenę.

Podobne profile: