Dom Piękna Ewa Kanarska - Łaski

(essieNailbar)
(brak oceny)
Odległość od Ciebie: 273,90 km

Opis:

Essie Nailbar Opole..

Bar trochę inny niż wszystkie...

W menu znajdą Państwo szeroki wachlarz usług z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp oraz makijażu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, stałej edukacji i pracy na kultowych produktach Essie udało się stworzyć miejsce wyjątkowe, w którym gwarantowany jest relaks i odprężenie, a wszystko w przyjaznej i luźnej atmosferze baru, przystępnych cenach i ekspresowym tempie.
Ideą Nailbaru są w pełni profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, indywidualnie dostosowane do każdego klienta. Wykonujemy je w możliwie jak najkrótszym czasie. Każdorazowo stawiamy diagnozę połączoną z zastosowaniem odpowiedniej kuracji leczniczej. 

Naszym przesłaniem jest odejście od wszystkiego, co szkodzi i ingeruje w nasze zdrowie, na rzecz produktów i usług, które odbudują, wzmocnią i podkreślą naturalne piękno dłoni i stóp.

Nailbar świadczy także wyjątkową, 5 - etapową usługę PediSPA, wykonywaną na fotelu masującym, który zapewni wyjątkowe odprężenie Twojego ciała :)

Nailbar prowadzi również sprzedaż produktów profesjonalnych takich marek, jak Essie, Gewohl, Phodopharm, PODOLOGICmed czy Shelac.

Podobne profile: