Wypożyczalnia busów może Ci pomóc (0)

16/02/2017

Dzień przed wyjazdem na ważne spotkanie biznesowe lub nawet przed wyjazdem turystycznym popsuł Ci się samochód i nie ma możliwości by zdążyć z naprawą? Przybyłeś samolotem z obcego kraju i nie masz samochodu aby móc szybko poruszać się z miejsca na miejsce? A może w ogóle nie masz pojazdu, gdyż rzadko go używasz a stanąłeś przed sytuacją w której samochód byłby bardzo Ci potrzebny?

 

Wypożyczalnia samochodów osobowych, to doskonałe rozwiązanie w każdej z wymienionych sytuacji. Pierwsze co przychodzi nam na myśl, to cena i fakt, że za wynajem auta zapłacimy bardzo duże pieniążki.

Otóż nic bardziej mylnego, rywalizacja na rynku wypożyczalni busów jest bardzo spora, jedna wypożyczalnia chce zdobyć klienta dzięki nowoczesnym modelom aut, druga wypożyczalnia dzięki niskim cenom wynajmu a trzecia dzięki licznym rabatom i korzystnym warunkom stałej współpracy. Wypożyczalni samochodów osobowych jest sporo, dlatego bez problemu możemy znaleźć całkiem fajny samochód płacąc nawet 50zł za dzień wynajmu. Co ciekawsze mamy również możliwość wynająć takie auto, które bardzo mało pali benzyny, dzięki czemu możemy nawet zaoszczędzić, jeśli planujemy pokonać duże odległości. 50 zł to jest koszt przejechania około 100 kilometrów, jeśli nasze auto, które uległo awarii spala 2x więcej niż auto, które wynajęliśmy to już po 100 kilometrach zwróci nam się cena najmu. Oczywiście są to liczby przybliżone, w rzeczywistości proporcje te mogą być inne, jednak jak widzimy, decyzja z skorzystania oferty wypożyczalni samochodu wcale nie musi być dla nas stratna.

 

Link: Wypożyczalnia busów - Kryspolbus

 

 

Branża: Transport lądowy (przejdź do wyszukiwania profili)
Użytkownik: kryspolbus
Ostatnia modyfikacja: 23/02/2017 9:40:41

Podobne profile: